NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 7.55 ( Medium Blonde Deep Red )
  • NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 7.55 ( Medium Blonde Deep Red )
  • NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 7.55 ( Medium Blonde Deep Red )

NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 7.55 (e kuqe)

Boje per floket NATURIGIN ngjyre e kuqe eshte nje formule e avancuar 100% organike, me nje perzierje te vecante te vajrave esencial limoni dhe mandarine dhe me 10 lloje ekstraktesh te tjera organike
Kjo boje flokesh nuk permban kimikate dhe i mban floket e shendetshem

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 800 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Boje per floket NATURIGIN ngjyre e kuqe është një formulë e avancuar 100% organike, me një përzierje të veçantë të vajrave esencial limoni dhe mandarine dhe me 10 lloje ekstraktesh të tjera organike dhe vajra natyrale, mbron flokët gjatë ngjyrosjes dhe shton shkëlqimin dhe ushqimin e tyre.Boje flokesh e kuqe 100% pa Amoniak 100% pa Paraben 100% pa Resorcinol 100% pa Laurel Sulfate 100% . Kjo boje per floket mbulon thinjat 100% dhe realizon ngjyrën e kuqe teresisht

5710216001085
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: