KONDICIONER BIMOR PER FLOKE TE LYER
  • KONDICIONER BIMOR PER FLOKE TE LYER
  • KONDICIONER BIMOR PER FLOKE TE LYER

NATURIGIN KONDICIONER BIMOR PER FLOKE TE LYER

Naturigin Conditioner Color Care eshte nje zbutes i pasur me mendafsh te paster natyral, ekstrakte mente, vaj eukaliptusi, vaj kokosi, vaj lavander, vaj kamomili etj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Designed për flokë të lyer.  Me proteinë mëndafshi të lëngët.
Përmirëson elasticitetin, forcën elastike dhe ndriçimin e flokëve tuaj.
Përfshirja e ekstraktit të luleve të kamomilës siguron një ndjenjë të butë dhe të lehtë të flokëve.
Naturigin Conditioner Color Care është një zbutës i pasur me mëndafsh të pastër natyral, ekstrakte mente, vaj eukaliptusi, vaj kokosi, vaj lavander, vaj kamomili, etj.

5710216001979
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: