Na ndiqni në Facebook

Filtro sipas

Marka

Marka

Ora inteligjente

Blej tani nje smartwatch me nje cmim te ulet dhe cilesi te garantuar vetem tek Immense Platform. Zgjidhni midis nje shumellojshmeri produktesh te disponueshme. Teknologjia e avancuar dhe shumë produkte të tjera. Zgjidhni me zgjuarsi më të mirë që i përshtatet nevojave dhe buxhetit tuaj.

Ora inteligjente

Filtrat aktiv

Çmimi 2 000 Lek

Smart Watch

Smart Watch

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Smart Watch

Smart Watch
Smart watchi me I kerkuar dhe me cilesor, me super parametra.
 Madhesia e produktit: 43.5 * 40 * 9.8mm
 Pesha: 78g
 Rezolucioni i ekranit: 240 * 240
 Bateria: 380mAh bateri, kapacitet te larte

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje