Piano digjitale ORLA CDP101
  • Piano digjitale ORLA CDP101
  • Digital Piano ORLA CDP101
  • Piano digjitale ORLA CDP101

ORLA Piano digjitale CDP101

Piano Digitale ORLA CDP101 e Bardhe
Piano e nisur nga kompania  italiane ORLA është konceptualisht e bazuar në modelin popullor CDP 10, por ka pasur një përmirësim të ndjeshëm në veçanti të shpejtësisë së tastierës dhe sistemit të brendshëm të zërit. 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
88 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Piano e nisur nga kompania  italiane ORLA është konceptualisht e bazuar në modelin popullor CDP 10, por ka pasur një përmirësim të ndjeshëm në veçanti të shpejtësisë së tastierës dhe sistemit të brendshëm të zërit. Numri i tingujve është rritur në 16, dhe ekrani është përmirësuar. Karakteristikat shtesë të serive përfshijnë aftësinë për të regjistruar deri në 2 këngë,  lidhje MIDI dhe USB etj. Gama e re e pianos është e pajisur edhe me një ndërfaqe Bluetooth.

KARAKTERISTIKA
Tastiera: 88 çelësa Veprimi i Vlerësuar i Hammerit
Polifonia: 64 nota
Tinguj: 16 tinguj në modalitetin Single / Split / Layer
Display: Ndriçuar
Kontrollet: Vëllimi Master, nivelet e ndriçimit -4 / +4, butonat lart / poshtë
Efektet reverberues: Dhoma, Salla, Teatri - Chorus
Sekuencar: 2 Tracks, Luaj
Demo: 20 këngë
Tuning: Transpose / Pitch
Metronomi: Klikime, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/8
Pedals: Sustain / Soft / Sostenuto (Përfshi pedale e qëndrueshme)
Dinamika: Hard / Normal / Light / No Dynamics
Bluetooth: Bluetooth gati
Midi: Midi On / Off
Lidhjet: Bluetooth, daljet L / R, inputet L / R, USB për të pritur, MIDI In / Out / Thru lidhëse, Pedal 1 & 2, 12V furnizim me energji
Pesha: kg.45
Amplifikimi: 2x 15W
Përmasat: 136 x 44 x 86 cm
Pesha: 45kg
Ngjyra: E bardhë
Pajisje shtesë: Tastierë, marrës Bluetooth

CDP101-WHT
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: