Piano digjitale ORLA Stage Starter
  • Piano digjitale ORLA Stage Starter
  • Piano digjitale ORLA Stage Starter
  • Piano digjitale ORLA Stage Starter

ORLA Piano digjitale Stage Starter

Piano Digitale ORLA Stage Starter 
Piano dixhitale ORLA Stage STARTER u krijua per te permbushur nevojat e atyre qe po ndjekin per here te pare muziken me 16 tinguj.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
64 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Piano dixhitale ORLA Stage STARTER u krijua për të përmbushur nevojat e atyre që po ndjekin për herë të parë muzikën, me një tastierë prej 88 çelësash dinamike dhe 16 tonesh me një polifoni të mirë me 64 nota  dhe efekte të ndërtuara.
Tastiera: 88 çelësat e Veprimit të Hammerit
Polifoni: 64 Shënime Maks
Tinguj: 16 Tinguj
Kontrollet: Vëllimi Master, Funksioni binjak
Efektet Reverb: Dhoma, Salla, Teatri - Chorus
Demo: 6  Demo
Tuning Transpose / Pitch
Metronomi Kliko, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/8
Pedals: Sustain / Soft / Sustained (Përfshi pedalin e qëndrueshëm)
Dinamik 4 lloje: Hard / Normal / Light - Jo Dinamik
Lidhjet: Stereo Output, Stereo Input, USB për Host,Përforcim: 2 x 12 W
Ngjyra: e Zezë
Aksesorë Opsional : mbajtëse, cantë

STAGE-STARTER
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: