Na ndiqni në Facebook

Paisje Ndricimi

Ketu mund te gjeni te gjithe llojet e paisjeve ndricuese per skene dhe kudo.

Paisje Ndricimi

Filtrat aktiv

Led Projectors
  • Në aksion!
Çmimi 21 500 Lek

Projektor LED Sagitter

Marka : Sagitter
Model : SG SLIMPAR7DL
SLIMPAR rishkruan mënyrën e ndriçimit.

Transport i Shpejtë
21 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje