Parakolp Audi A4 07-012 me tapa larje
  • Parakolp Audi A4 07-012 me tapa larje

Parakolp Audi A4 2007-2012 me tapa larje

Parakolp Audi A4 07-012
Pozicioni i montimit: qender
Pesha [kg]: 2,86
E trajnuar teknikisht me tapa larjeje dhe pa hapsira për sistemin e parkimit

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
14 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 09/02/2020

Parakolp Audi A4 07-012
Pozicioni i montimit: qender
Pesha [kg]: 2,86
E trajnuar teknikisht me tapa larjeje dhe pa hapsira për sistemin e parkimit

AD0241011
2 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: