Na ndiqni në Facebook

Parfume

Zgjidhni parfumin tuaj perfekt i cili pershtatet me se miri me ju. Ne qofte se jeni ne kerkim te nje parfumi ideal je ne vendin e duhur, ketu do te gjeni nje shumellojshmeri parfumesh me aroma nga me te ndrshmet dhe me te vecantat. Zgjedhja juaj me e mire behet nepermjet Immenseplatform.com

Parfume

Filtrat aktiv

Çmimi 4 900 Lek

ALYA PARFUM ORIENTAL 80ml

Parfum oriental ALYA 80ml
ALYA është një kombinim i aromave natyrale të trëndafilit, vaniljes, shafranit, amberit, miskut, sandalit, oudit dhe violetës.

Transport i Shpejtë
4 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje