Pasqyre Toyota Yaris 2007
  • Pasqyre Toyota Yaris 2007

Pasqyre Toyota Yaris 2007

Pasqyre e kompletuar per Toyota Yaris 2007

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
7 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 16/01/2020

Pasqyre e kompletuar me te xham dhe kapak per Toyota Yaris 2007

TY3257014P
3 Artikuj
Produkt i ri

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

Ndoshta mund të pëlqejnë edhe aksesorët

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: