Na ndiqni në Facebook

Pastrim & Hekurosje

Per nje pastrim dhe hekurosje të lehte ne kemi një shumellojshmeri te pajisjeve praktike.

Pastrim & Hekurosje

Filtrat aktiv

Çmimi 2 990 Lek

DSP Hekur rrobash me avull modeli KD1001

Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001 
Nje hekur shume praktik dhe efektiv per hekurosjen e rrobave te copave te ndryshme si te leshta,mendafsh apo neilon.
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml.
Me sistem vetepastrimi

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 490 Lek

DSP Hekur rrobash me pllake qeramike KD1036

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1036
Hekuri eshte i paisur me pllake qeramike per nje siguri maksimle per rrobat tuaja qe ato te mos ngjisni
Fuqia:2000 wat
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml
Me sistem vetepastrim

Transport i Shpejtë
3 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Hekur rrobash me pllake qeramike KD1004

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1004
Materiali i pllakës: Qeramike
Fuqia:2000 wat
ME 3 ingranazhe
Nje hekur ku mund të hekurosni lehtesisht cdo lloj materiali apo cope pa friken se mund te ngjise apo ti demtoje veshjet tuaja
Produkti permban dhe garanci 

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 7 990 Lek

DSP Hekur me kaldaje modeli KD1059

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059
Me nje performance fantastike hekuri ka nje fuqi prej 2600W,ju ndihmon te hiqni rrudhat me te veshtira tek veshjet tuaja.
Gjithashtu eshte i pershtatshem edhe per hekurosje vertikale per copat me te lehta e deri tek ato me te vecanta si perdet.

Transport i Shpejtë
7 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 8 990 Lek

DSP Hekur rrobash me kaldaje i modeli KD1005

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
Nje hekur profesional me performance te shkelqyer me fuqi 2600w duke eleminuar edhe rrudhat me te veshtira per cdo lloj pelhure
Me nje sistem vetepastrimi dhe i paisur me pllake qeramike e cila ofron nje siguri maksimale ne rrobat tuaja

Transport i Shpejtë
8 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 900 Lek

Hekur per rroba me kaldaje i markes DSP modeli KD1018

Hekur per rroba me kaldaje i markes DSP modeli KD1018
Kladaja e vecante ngrohet shpejt , e paisur me pllake qeramike e cila nuk ngjit, dhe e perhap nxehtesine ne menyre te njejte 
Fuqia 2100W, 220-240V 50-60Hz
Pershtatet per hekurosje vertikale , avull i fuqishem vertikal
Me teknologji ekologjike deri ne 20% kursim te energjise e ben kete hekur mjaft te vecante dhe profesional

Transport i Shpejtë
9 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 900 Lek

Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016

Hekur me avull vertikal DSP KD6016
Tashme te gjithe rrudhat eliminohen lehte dhe shpejt fale fuqise dhe avullit të vazhdueshem
Nxehet shpejt nga 35-45 sekond. Avulli 40G/MIN.
Me fuqi 2000W dhe depozitë uji 2.5 liter
Kursen energji dhe kohe per shkak te dizenjos ergonomike

Transport i Shpejtë
9 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 900 Lek

DSP Hekur me avull vertikal KD6017A

Hekur me avull vertikal DSP KD6017A
Nje hekur i cili realizon nje hekurosje efektive ne menyre vertikale te veshjeve tuaja
Me depozite me kapacitet 2.1 litra dhe fuqia 2000 W
Mund te hekurosni rroba te copave nga me te ndryshme tek ato me delikate pa humbur kohe
Hekuroc gjithcka thjesht dhe shpejt!

Transport i Shpejtë
9 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje