Na ndiqni në Facebook

Per Meshkuj

Kujdesi dhe higjena e duhur per meshkujt tek Immenseplatform.com

Per Meshkuj

Filtrat aktiv

Çmimi 1 800 Lek

SHAFRAN IRANI PISTIL 1gr

Shafran nga Irani
1. Mbron kunder Kancerit 
2. Ndihmon ne te mesuarit dhe forcon kujtesen
3. Trajton semundjen e Parkinsonit, humbjes se kujteses dhe inflamacionit
4. Trajton pubertetin e vonuar
Per me shume pershkrim lexoni me poshte

Transport i Shpejtë
1 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje