Na ndiqni në Facebook

Piano dhe aksesore

Ketu do te gjeni gjithcka per instrumentin muzikor piano dhe aksesoret e saj. Piano ne shitje nga me te ndryshmet dhe me modernet per ju dhe te dashurit tuaj.

Piano dhe aksesore

Filtrat aktiv

Çmimi 64 000 Lek

ORLA Piano digjitale Stage Starter

Piano Digitale ORLA Stage Starter 
Piano dixhitale ORLA Stage STARTER u krijua per te permbushur nevojat e atyre qe po ndjekin per here te pare muziken me 16 tinguj.

Transport i Shpejtë
64 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 75 000 Lek

ORLA Stage Studio Piano digjitale ngjyre e zeze

Piano Digitale ORLA Stage Studio e zezë
Ajo perfshin instrumente per muzikante plotesisht te arsimuar dhe per te rinjte te cilet po fillojne vetem udhetimin e tyre magjepses ne boten e pianos.

Transport i Shpejtë
75 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 88 000 Lek

ORLA Piano digjitale CDP101

Piano Digitale ORLA CDP101 e Bardhe
Piano e nisur nga kompania  italiane ORLA është konceptualisht e bazuar në modelin popullor CDP 10, por ka pasur një përmirësim të ndjeshëm në veçanti të shpejtësisë së tastierës dhe sistemit të brendshëm të zërit. 

Transport i Shpejtë
88 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 88 000 Lek

ORLA Piano Digjitale CDP101

Piano Digitale ORLA CDP101 BLACK
Polifoni: 64 Nota Maks
Tinguj: 16 Tinguj me modalitetin Single / Split / Layer

Transport i Shpejtë
88 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 88 000 Lek

ORLA Piano digjitale CDP101 ROSEWOOD

Piano Digitale ORLA CDP101 ROSEWOOD
Amplifikimi: 2x 15W
Permasat: 136 x 44 x 86 cm
Pesha: 45kg

Transport i Shpejtë
88 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 12 500 Lek

Proel Stol Piano (lekure e bardhe)

Stol Piano Proel (lekure e bardhe) modeli PB85SSWWH
Lartesia minimale: 495 mm
Lartesia maksimale: 575 mm
Pesha: 7,80 kg

Transport i Shpejtë
12 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje