Guitar Pickup
  • Guitar Pickup
  • Guitar Pickup
  • Guitar Pickup
  • Guitar Pickup

Pickup Kitare

Pickup kitare

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Pickup është një shnëdrrues që kap ose ndjen vibracionet mekanike të prodhuara nga instrumentet muzikore, veçanërisht instrumentet me tela si kitarë elektrike dhe i konverton ato në një sinjal elektrik që amplifikohet duke përdorur një amplifikator instrumentesh për të prodhuar tinguj muzikorë nëpërmjet një altoparlanti.
N
ë gjëndje të shkëlqyer.

001
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: