Na ndiqni në Facebook

Pije Alkoolike

Ketu do te gjeni shumellojshmeri pijesh alkoolike.

Pije Alkoolike

Filtrat aktiv

Çmimi 3 800 Lek

Barolo Marne Forti Toso

Karakterizohet nga: ngjyra e kuqe, aroma komplekse dhe aromë e plotë.

Transport i Shpejtë
3 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 500 Lek

Il Teo Primitiva di Manduria

Verë e kuqe, e plotë,  e butë dhe harmonike, e balancuar dhe e perziere  mirë, me lëkundjet e manave të planifikuara dhe me aromë. 

Transport i Shpejtë
4 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 800 Lek

Vere e Bardhe Donnaluce Poggio le Volpi

"Donnaluce" e Poggio le Volpi është një verë e bardhë e përgatitur nga rrushi lokal, i korrur vonë.

Transport i Shpejtë
2 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 900 Lek

Vere Pinot Grigio 2017

PINOT GRIGIO 2017
Verë e prodhuar nga rrushi Pinot Grigio, ngjyrë të verdhë.

Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje