Na ndiqni në Facebook

Pije Jo Alkoolike

Ketu do te gjeni shumellojshmeri pijesh jo alkoolike.
Te shijeve nga me te ndryshme.

Pije Jo Alkoolike

Filtrat aktiv

Çmimi 950 Lek

Vere pa alkool 0.0% - TEMPRANILO Red

Tempranillo verë e kuqe vjen nga vreshtat La Mancha (Spanjë). Kjo verë e prodhuar nga rrushi Tempranillo filtrohet në mënyrë të veçantë kështu që nuk ka mbetur asgje gjurme alkooli dhe prandaj edhe certifikuar Halal. Kjo verë e kuqe ka një ngjyrë kafe të gështenjës dhe aromë të frutave të kuqe. Kjo verë halal e kuqe jo-alkoolike prej 0,0% është e shijshme e kombinuar me  mish.

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Vere pa Alkool ARIEN dhe MACABEO

Një verë e gazuar 0.0% e shijshme jo-alkoolike me një erë karakteristike rrushi . Kjo verë e gazuar filtrohet në një mënyrë duke mos lënë gjurmë të alkoolit dhe për këtë arsye gjithashtu eshte e certifikuar Halal.  Me vreshtari Arien dhe Macabeo, me përzjedhje të rrushit më të mirë.Një verë perfekte me një shije origjinale.Kjo verë me gaz është e shijshme për t\'u kombinuar me sallatë ose si një plotësues për ëmbëlsira.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 950 Lek
5 Review(s) 

Vere pa alkool 0.0% - ARIEN e bardhe

Lussory Premium White është bërë nga varietetet e verës Arien dhe Macabeo rritur në Spanjë përgatitur me kujdes në mënyrë që alkooli të hiqet pak para mbushjes, duke ruajtur karakteristikat organoleptike të kësaj verë të pjekur lehtë. Kjo verë është ngjyrë e verdhë kashte me flluska të vogla karbonike që tregojnë rininë e saj. Në hundë ka sugjerime të shurupit me theks të mollës, agrume dhe lules. Në shije është e freskët dhe aromatike, e thatë me një fund të hidhur të këndshëm.

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje