Pisolino Krevat per femije art.L118 col 101
  • Pisolino Krevat per femije art.L118 col 101

Pisolino Krevat portativ per femije ngjyre blu art.L118 col 101

Pisolino Krevat per femije art.L118 col 101
Krevat portativ per femije ngjyre jeshile shume praktik dhe i rehatshem
Madhesia & Pesha:
Hapur: W 124,5 - D 71 - H 75 cm.
I palosur: W 20.5 - D 20.5 - H 75 cm.
9.7 Kg.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
9 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Pisolino Krevat per femije art.L118 col 101
Mosha e përdorimit: Përshtatshëm nga 0 në 36 muaj
E pajisur me nje xhep të madh, printime me pamje interesante, 2 lartësi, dyshek, çantë udhëtimi.
Krevati eshte i palosshem dhe bashke me te vjen dhe canta

col101 pisolino
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: