Boks per ambjente te jashtem Proel PA PR10PL
  • Boks per ambjente te jashtem Proel PA PR10PL

Proel Boks per ambjente te jashtem PA PR10PL

Boks per ambjent te jashtem Proel PA PR10PL
E disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe te zeze

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
4 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Këto projektorë  janë bërë me materiale të avancuara dhe të dizajnuara për performancë të lartë audio. Këto projektorë të zërit perbehen nga një mbajtës çeliku të pikturuar dhe transformatorë të linjës për të punuar në aplikimet e tensionit të vazhdueshëm 100V. E disponueshme në ngjyrë të bardhë (PR10PL) dhe të zezë (PR10PLB). I përshtatur për aplikime të brendshme dhe të jashtme.

PA-PR10PL
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: