Proel Stol kitare KGST-10

Stol kitare Proel KGST-10

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
7 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Stol i dizajnuar novator, ideal për të gjithë muzikantët profesionistë të gatshëm të luajnë në mënyrën më të rehatshme, veçanërisht për tastierë dhe kitarë. Ajo përmban një strukturë çeliku me tuba të rëndë, vend të gomës mbushëse të mbushur, përforcim të pllakave metalike dhe këmbë mbështetëse me këmbë të rregullueshme.

E disponueshme në ngjyrë të zezë.
Dimensionet bazë: 400 mm
Lartësia minimale: 600 mm
Lartësia maksimale: 750 mm
Madhësia e vendndodhjes: Ø 450 mm
Pesha: 5,00 Kg
Ngarkesa maksimale: 100 Kg
Ngjyra:Zeze mat

KGST-10
2 Artikuj
2018-11-22

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: