Suport kitare muri Proel FC525
  • Suport kitare muri Proel FC525

Proel Suport kitare muri FC525

Suport kitare muri Proel FC525
Mbeshtetes ne mur per kitaren elektrike ose akustike me krah te gjate proel eshte ideale per prezatimin e produktit  ne dyqan

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 200 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

MBËSHTETJA E MURËS PËR KITAT ELEKTRIKE / ACOUSTIKE
Mbështetës në mur për kitarën elektrike ose akustike me krah të gjatë dhe cepat të mbuluar me gome për të mbrojtur kitarë. Është ideale për prezatimin e produktit  në dyqan. E disponueshme në ngjyrë gri.
Karakteristikat kryesore:
- Thellësia: 300 mm
- Ngjyra: Antracit gri
- Pesha: 0.85kg

FC525
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: