Suport kitare profesional Proel FC720
  • Suport kitare profesional Proel FC720
  • Suport kitare profesional Proel FC720
  • Suport kitare profesional Proel FC720

Proel Suport kitare profesional modeli FC720

Suport kitare profesional Proel modeli FC720. Kjo mbeshtetese Proel per kitare eshte mjaft komode dhe praktike me nje cilesi te larte

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 700 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Mbështetëse me krahë universalë dhe jakë mbrojtëse të qafës për kitarën elektrike / klasike / akustike / bas. Të gjitha skajet janë të veshura me gomë për mbrojtjen e instrumenteve. E disponueshme në ngjyrë gri.

Lartësia: 500/800 mm
Gjerësia e bazës: 320 mm
Thellësia e bazës: 300 mm
Pesha: 1,76 kg
Ngarkesa maksimale: 10,00 kg
Ngjyra: gri

FC720
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: