Pult universal perkondicioner K-9099E
  • Pult universal perkondicioner K-9099E
  • Pult universal perkondicioner K-9099E
  • Pult universal perkondicioner K-9099E
  • Pult universal perkondicioner K-9099E
  • Pult universal perkondicioner K-9099E

Pult universal per kondicioner K-9099E

Pult universal perkondicioner K-9099E
Mund te perdoret per kondicionere te markave te ndryshme, universal
Me ekran LCD, punon me 2 bateri AAA
Me te gjithe butonat e kontrollit qe nevojiten.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 490 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 16/10/2019

 Pult për kondicioner modeli K-9099E
Mund të perdoret per kondicionere të markave të ndryshme, universal
Me ekran LCD, punon me 2 bateri AAA
Me të gjithë butonat për kontrollin normal të kondicionerit tuaj
Temperaturën, shpejtësinë e nxjerrjes së ajrit, levizjen e fleteve të hapjes dhe mbylljes kohën e ndezjes dhe fikjes, mode , orën dhe funksionin e memorjes ne momentin që ndodh një shkeputje e energjisë elektrike.

DSP0166
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: