Na ndiqni në Facebook

Filtro sipas

Gjendja

Gjendja

Rrjet & Wirless

Këtu do të gjeni paisje të rrjetit siç janë modem, shpërndarësit etj.

Rrjet & Wirless

Filtrat aktiv

Grandstream Telefoni IP
 • Në aksion!
Çmimi 7 600 Lek

Grandstream Telefoni IP

Grandstream Telefoni IP 
Telefoni IP Standart I Grandstream i cili këshillohet për përdorime në biznese të vogla dhe të mesme.
2–porta POE RJ45 10/100 Mbps
HD Audio

Transport i Shpejtë
7 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Android IP Phone
 • Në aksion!
Çmimi 45 000 Lek

Telefon IP me sistem Android Grandstream

Telefoni IP me sistem Android Grandstream ekran LCD 7 "
Ekziston versioni i Android 4.2 dhe ofron qasje te plote ne Google Play Store
Kamera CMOS
7 inç (1024x600) ekran me prekje

Transport i Shpejtë
45 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Audio Konferenc Android
 • Në aksion!
Çmimi 55 400 Lek

Audio Konference me sistem android

Audio Conferenc me sistem Android Grandstream ekran LCD 4.3 " me touch
6 rreshta, 6 llogari SIP, konferenca me zë 7-mënyrë
Ekziston Android 4.4 dhe ofron akses të plotë në dyqanin e Luaj me Google dhe në të gjitha aplikacionet Android, të tilla si Skype, Google Hangouts dhe të tjera

Transport i Shpejtë
55 400 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Akses Point AP AC M
 • Në aksion!
Çmimi 17 300 Lek

Akses Point AP AC M

Akses Point Nga Ubiquiti i dizenjuar per ambiente te jashtme
Permasat: 353 x 46 x 34.4 mm (13.9 x 1.81 x 1.35 ")
Pesha: 152 g (5,36 oz) me antenat

Transport i Shpejtë
17 300 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kabinet12U
 • Në aksion!
Çmimi 11 000 Lek

Kabinet 12U

Kabinet 12 Unit Wall Mount
Madhesia: 12 Unit
Dimensionet:  W=540 mm D=400 mm

Transport i Shpejtë
11 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kabinet9U
 • Në aksion!
Çmimi 9 000 Lek

Kabinet 9U

Kabinet Wall Mount 9U
Madhesia: 9 Unit 
W=540 mm 
D=400 mm 

Transport i Shpejtë
9 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kabinet7U
 • Në aksion!
Çmimi 8 000 Lek

Kabinet 7U

Kabinet 7U
07U 19 "" Soho Rack 19 "7U 
W = 540 mm D = 400 mm

Transport i Shpejtë
8 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Mikrotik Aksespoint
 • Në aksion!
Çmimi 3 900 Lek

MikroTik Akses Point

Mikrotik RB941-2ND-TC Akses Point HapLite

Transport i Shpejtë
3 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Mikrotik RB941 Hap Lite
 • Në aksion!
Çmimi 3 900 Lek

Modem Mikrotik RB941 Hap Lite

Oferte Vetem 2 Dit (per Sasine minimale 2 Cope) Mikrotik RB941-2ND Akses Point HapLite
Transport i Shpejtë
3 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Akses Point AP AC Lite
 • Në aksion!
Çmimi 13 900 Lek

Akses Point AP AC Lite

Akses Point AP AC Lite
Mjedisi: Brenda
Shpejtësia 2,4 GHz: 300Mbps
Shpejtësia 5 GHz: 867 Mbps

Transport i Shpejtë
13 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kacavida 45 ne 1
 • Në aksion!
Çmimi 1 000 Lek

Kacavida 45 ne 1

Set Kacavida 45 ne 1 me koka te ndryshmePerfshin ne total 45 koka (-), (+) dhe yllZgjatues trupi për kaçavid
Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Vegla Pune Kacavida
 • Në aksion!
Çmimi 3 800 Lek

Vegla pune kacavida

 Set Vegla Pune Mannesman (Kaçavida)
Nje set shume funksional dhe praktik

Transport i Shpejtë
3 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Switch 16 Port 10/100 RackMount
 • Në aksion!
Çmimi 5 900 Lek

Switch 16 Port 10/100 RackMount

Switch 16 porta 10/100
Avantazh: 2.38Mpps  64Bytes
Temperatura e punes: 0 deri 50°C
Konsumi i energjise: Max. 1.3 W/4.4 BTU

Transport i Shpejtë
5 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Switch Planet 24 Port RackMount
 • Vetëm online
 • Në aksion!
Çmimi 7 400 Lek

Switch Planet 24 Porta RackMount

Switch Planet 24 Port RackMount 10 / 100Base-TX Fast Ethernet Switch
Transport i Shpejtë
7 400 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Set vegla pune profesionale
 • Në aksion!
Çmimi 7 500 Lek

Set vegla pune profesionale

Set Profesional Vegla Pune (Pinca)
Vegla cilesore dhe mjaft praktike  te prodhuara nga kromi - vanadium 

Transport i Shpejtë
7 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kamer Wireless
 • Në aksion!
Çmimi 9 000 Lek

IP kamer wireless

IP Camera Wireless
Rezolucioni 2 Mpx IP Camera Wireless
Suporton karte memorie deri ne 128 GB per regjistrim.

Transport i Shpejtë
9 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Akses Point Grandstream
 • Në aksion!
Çmimi 15 900 Lek

Akses Point Grandstream

Akses Point GrandstreamWireless me 1.27Gbps dhe (2) porta fikse Gigabti
Wireless me 1.27Gbps dhe (2) porta fikse Gigabti
Dual band 2x2: 2 MU-MIMO me teknologji formimi rreze
Suport  802.3af Power-over-Ethernet (PoE)
Gama e mbulimit deri ne 165 metra

Transport i Shpejtë
15 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 17 900 Lek

Akses Point AP AC LR

Akses Point - Marka Ubiquiti Network802.11ac Dual Radio Access Point
Ne nje dizajn te rafinuar eshte ideal per vendosjen e rrjetave wirless me performance te larte
Operon ne 2-banda 2.4 & 5 Ghz
Shpejtesia e transmetimit Wifi 1167 Mbps

Transport i Shpejtë
17 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 90 Lek

Patchkabel

Patchkabel 0.5 Metra Cat5E

Transport i Shpejtë
90 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 100 Lek

Kabell rrjeti 1m

Kabell rrjeti RJ45 FTP(F/UTP) 1,0m 
Perdorimi: Kablloja e rrjetit
Lloji i produktit RJ45 Patch kabell

Transport i Shpejtë
100 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 150 Lek

Kabell RJ45 2m

Patchkabel RJ45 FTP(F/UTP) 2m schwarz, CAT5e
Perdorimi Kablloja e rrjetit
Gjatesia e kabllit: 2 metra
Lloji :Rrjeti

Transport i Shpejtë
150 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 180 Lek

Kabell RJ45 3 metra

Patchkabel RJ45 FTP(F/UTP) 3m schwarz, CAT5e, Synergy 21,
Gjatesia e kabllit 3 metra
Performance standarte rrjeti
Ngjyra e bardhe

Transport i Shpejtë
180 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 290 Lek

Patchkabel RJ45 5 Metra

Patchkabel RJ45 FTP(F/UTP) 5m grau, CAT5e, Synergy 21,
Transport i Shpejtë
290 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 690 Lek

Havi

HAVI - Synergy 21 Tools Lötkolben 60W 133788

Transport i Shpejtë
690 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
LiteBeam, 5GHz, 23dBi, CPE
 • Në aksion!
Çmimi 7 800 Lek

LiteBeam, 5GHz, 23dBi, CPE

"Ubiquiti LiteBeam, 5GHz, 23dBi, CPE "BE-M5-23 Ubiquiti LiteBeam nje zgjidhje e plote; ideale per konfigurimin e WISP.
• Antene me drejtim te larte, te drejtuar
• Dizajni industrial i shkelqyeshem
• Madhesia kompakte
• Peshe e lehte

Transport i Shpejtë
7 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Ubiquiti 5GHz NanoBeam, AIRMAX, 300mm
 • Në aksion!
Çmimi 13 000 Lek

Shperndares WiFi Ubiquiti 5GHz NanoBeam, AIRMAX, 300mm

Ubiquiti 5GHz NanoBeam, AIRMAX, 300mmMemoria: 64 MB DDR2, 8 MB e perdorimit te blicitFrekuenca: 5150 - 5875 MHz Worldwide Net.Nderfaqja: (1) Porte Ethernet 10/100 Gain: 16 dBiPolarizimi: Dual Linear MaxDimensionet: 140 x 140 x 54 mm (5.51 x 5.51 x 2.13 ")Pesha: 0.320 kg (0.71 lb)
Transport i Shpejtë
13 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 700 Lek

Shperndares wifi 300Mbps N Range Extender

E1 Plus Netis
300Mbps 
Wireless Router Mode-Krijon nje rrjet te menjëhershem privat pa tel dhe shperndan internetin në shume pajisje Wi-Fi

Transport i Shpejtë
2 700 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 18 900 Lek

Telefon IP

Telefon IP
Suportin 6 rreshta, 6 llogari SIP dhe 6 konferenca me ze
LCD me ngjyra me ekran 4.3 inç (480x272)
Portat e dyfishte Gigabit, PoE te integruar

Transport i Shpejtë
18 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje