Amplifikator Saundsation Zeus A-1800
  • Amplifikator Saundsation Zeus A-1800
  • Amplifikator Saundsation Zeus A-1800

Saundsation Amplifikator Zeus A-1800

Seria ZEUS II perfaqeson nje epoke te re ne nje amplifikim te volitshem te cilesise
Ato jane te pershtatshme per muzikante, DJ dhe argetues, si dhe shtepi festash, disko, klube dhe pube.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
54 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Seria ZEUS II përfaqëson një epokë të re në një amplifikim të volitshëm të cilësisë. Të gjitha pesë modelet (3 në AB-Class, dhe 2 në H-Class) në këtë seri janë të fuqishme. Ato janë të përshtatshme për muzikantë, DJ dhe argëtues, si dhe shtëpi festash, disko, klube dhe pube. Modelet janë A-300, A-600, A-900 në AB-Class dhe H-1800, H-2700 në H-Class. Karakteristikat përfshijnë inpute RCA dhe XLR, ndjeshmëri të përzgjedhur të përdoruesit prej 0.775V ose 1.4V për modelet H-1800, H-2700, Speakon® dhe rezultatet e postimit të detyrueshëm, modalitetet stereo/paralele/ura-mono, prania e fuqisë/defektit/sinjalit/treguesit e klipit, ftohja me forcë e ajrit.

Sistemi Inteligjent i Ftohjes bën punën e përforcuesit të fuqisë më të qetë
Modalitetet Stereo / paralele / të bridged-mono
Transformator me cilësi të lartë me performancë të lartë
Dizajn 2U Shasia
H-Class me komponentë të kualitetit të lartë

Zeus A-1800
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: