SET DHURATE ME QUMESHT DHIE
  • SET DHURATE ME QUMESHT DHIE

SET DHURATE ME PRODUKTE BIMORE QUMESHT DHIE

Set dhurate me produkte bimore per nje kujdes te sigurt 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Seti përmban;
Vaj Kozmetik
Lajthie Kristalinë bimore për flokët
Shampo për flokët me qumësht dhie
Hidratues lëkure me qumësht dhie
Sapun me qumësht dhie dhe qymyr për akne

produkti154
14 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: