Na ndiqni në Facebook

Shendeti

Shendeti eshte kryesor dhe ju duhet te keni nje kujdes absolut ndaj saj. Tek Immenseplatform do te gjeni te gjitha produktet qe ju nevojiten.

Shendeti

Filtrat aktiv

Çmimi 4 800 Lek

HEMANI VAJ I FARES SE ZEZE PER REDUKTIMIN E KOLISTEROLIT 1L

HEMANI VAJ I FARES SE ZEZE 1L
Forcon zemren
Redukton kolesterolin ne gjak
Forcon sistemin imunitar 
Shkaterron qelizat kanceroze
Trajton anemine
Lufton alergjite 
Rigjeneron lekuren
Përmireson sistemin riprodhues dhe sistemin tretes
Rigjeneron melcine

Transport i Shpejtë
4 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 870 Lek

HEMANI VAJ KOKOSI HIDRATUES & SKRAB 400 ml

Hemani vaj kokosi bio 400 ml
Pastrues fytyre
Hidratues
Eliminon rrudhat e syve 
Krem fytyre
Skrab trupi 
Vaji kunder strijave 

Transport i Shpejtë
870 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA
Xheli eshte nje hidratues fantastik.
Perdoret per skalpin dhe floket.
Xheli përdoret çdo dite duke e mbajtur lekuren te re, rrezatuese dhe te qete

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 100 Lek

VAJ I FARES SE ZEZE PER PROBLEME SHENDETESORE 100ml

1. Lufton gripin dhe temperaturen 
2. Permireson shendetin e zemres
3. Lufton infeksionet fungale
4. Zvogelon alergjite
5. Trajton infeksionet e sinuseve
6. Trajton kollen e thate
7. Trajton astmem
8. Hidratues i mire i lekures
9. Ka veti anti- plakje
10. Lehteson fryrjet e zorreve 

Transport i Shpejtë
1 100 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 450 Lek

HEMANI VAJ ARGANI MULTIFUNKSIONAL 30ml

HEMANI VAJ ARGANI 30mlVetite rigjeneruese te vajit te Arganit e bejne ate nje prej vajrave me te perdorur ne produktet per kujdesin ndaj lekures, flokeve si edhe per problemeve te ndryshme shendetesore.
Perdoret per:
1. AKNET
2. HIDRATUES
3. TONIK
4. STRIJAT
5. ANTIRRUDHE
6. STRIJAT
7. THONJTE

Transport i Shpejtë
450 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 200 Lek

HEMANI KREM KUNDER EKZEMES

-Kuron ekzemen
-Trajton infeksionet e lekures. 
-Zbutes per lekuren e thate. 
-Largon pucrrat e rinise. 
-Njehson ngjyren e lekures, aty ku trajton. 
-Ndalon kruajtjet e lekures. 
-Ruan nga rrezet e diellit vendin e trajtuar. 
-Kuron plaget e vogla ne lekure. 
-Heq vijat e kuqe dhe te bardha nga lekura. 

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 550 Lek

INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL PISHE I PARAFINUAR 15ml

Vaji i pishes vepron si një agjent anti-viral
Trajton infeksionet urinare
Lekuren e thate
Ul nivelin e aciditetit duke larguar mukusin e akumuluar ne organizem.

Transport i Shpejtë
1 550 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 150 Lek

INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL CITRONELLA PER ASTEOARTRIT & REOMATIZEM 15ml

Vaji esencial citronela ka veti anti fungale dhe anti bakteriale. 
Largon materialet toksike
Trajton asteoartritin, reumatizmen
Stimulon prodhimin e urines duke ndihmuar në detoksifikimin e trupit. 
Qeteson dhe kuron infeksionet 

Transport i Shpejtë
1 150 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Vaji PN Organik i Farave te Kungullit 125 ml

Eshtë preparat 100% natyral, i cili ekstraktohet nga farat e kungullit sipas metodave teknike më të mira, ekstraktohet në gjendje të ftohtë për të ruajtur strukturën kimike dhe për të pasur efektshmëri maksimale në përdorimin e tij mjekësor. Farat e kungullit përmbajnë acide të ngopura yndyrore të ngopura dhe jo të ngopura, si dhe substanca antioksidante.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 600 Lek

PN Vaji Organik të Safronit per forcimin e sistemin qendror 30 ml

1- Vepron për forcimin e sistemit qendror nervor. 2- Mjekon sëmundjet e organit tretës, lehtëson nxjerrjen e gazrave dhe në të njëjtën kohë ndalon oreksin duke ndihmuar në mbajtjen e dietës dhe për uljen e peshës. Gjithashtu përdoret për qetësimin e dhembjeve të stomakut dhe për lagimin e krimbave të zorrëve.

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

PN vaj organik i fares se zeze mbrojtes natyral 125 ml

Vaj Organik i Fares se Zeze eshte pergatitur me metoden e ftohte dhe sipas kushteve te rrepta laboratorike shendetesore gjermane,me qellim qe te ruaj elementet e saj natyrale,pa ndonje ndryshim ne strukturen e saj kimike.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 050 Lek

PUDER FENUGREEK PER ZGJATJEN E FLOKEVE (PUDER METHI)

Pluhur methi nga Hemani cudiberes
Konsiderohet si insulina natyrale qe ul sasine e sheqerit ne gjak
Perdoret per problemet kardiovaskulare, artritin, astmen, per te permiresuar tretjen, per te rritur libidon dhe potencen mashkullore
Perdoret per trajtimin e zbokthit dhe zgjatjen e flokeve

Transport i Shpejtë
1 050 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 870 Lek

HEMANI SHEQER KOKOSI 200gr

Sheqeri i kokosit ka nje shije karamele dhe mund te zevendesoje shumë mire sheqerin e kallamit ne cdo embelsire shume te dashur prej nesh

Transport i Shpejtë
870 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 200 Lek

HEMANI VAJ I FARAVE TE LINIT 1L

Vaj lini 1L Hemani
-Ul kolesterolin.
-Kontrollon presionin e lart të gjakut.

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Garcinia Cambogia
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 4 250 Lek

Garcinia Cambogia

GARCINIA CAMBOGIA - FRUTI QE SHKRIN DHJAMIN E BARKUT DHE JU DOBËSON NË KOHË REKORD
Transport i Shpejtë
4 250 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje