Na ndiqni në Facebook

Produktet më të shitura

Çmimi 900 Lek
5 Review(s) 

Yje per Dekorim

Yje me fosfor. 

Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 950 Lek
5 Review(s) 

Vere pa alkool 0.0% - LUSSORY PREMIUM MERLOT I KUQ

Vere pa alkool 0.0% - MERLOT RED
Kjo verë jo-alkoolike është e butë në cilësi me një aluzion të manaferrave të kuqe dhe vanilje. Kjo verë e kuqe është e shijshme dhe kombinohet shume mire me mishin.

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 700 Lek

Qeruese Peshku

Qeruese Luspash peshku me thike.

Transport i Shpejtë
700 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Çmimi 5 000 Lek

Parafango e majte Ford Fiesta 2008-2015

Parafango e majte Ford Fiesta 2008-2015
Pozicioni i montimit : majtas
Pesha  [kg] 1.7

Transport i Shpejtë
5 000 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Çmimi 800 Lek

Fundi i misterit Etrusk

Fundi i misterit Etrusk
Nga autori Zahari Majani
Pergatiti  botimin Medaur Studio
Nr. i faqeve:505
Lloji i librit : Liber studimor

Transport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 10 Lek

Ore unisex

Orë per meshkuj dhe femra
E perdorur, por ne gjendje perfekte si e re

Transport i Shpejtë
10 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 1 000 Lek

Vere pa Alkool ARIEN dhe MACABEO

Një verë e gazuar 0.0% e shijshme jo-alkoolike me një erë karakteristike rrushi . Kjo verë e gazuar filtrohet në një mënyrë duke mos lënë gjurmë të alkoolit dhe për këtë arsye gjithashtu eshte e certifikuar Halal.  Me vreshtari Arien dhe Macabeo, me përzjedhje të rrushit më të mirë.Një verë perfekte me një shije origjinale.Kjo verë me gaz është e shijshme për t\'u kombinuar me sallatë ose si një plotësues për ëmbëlsira.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 050 Lek

PUDER FENUGREEK PER ZGJATJEN E FLOKEVE (PUDER METHI)

Pluhur methi nga Hemani cudiberes
Konsiderohet si insulina natyrale qe ul sasine e sheqerit ne gjak
Perdoret per problemet kardiovaskulare, artritin, astmen, per te permiresuar tretjen, per te rritur libidon dhe potencen mashkullore
Perdoret per trajtimin e zbokthit dhe zgjatjen e flokeve

Transport i Shpejtë
1 050 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 800 Lek

NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 10.0 (Bjonde Platin)

Boje flokesh NATURIGIN bjonde platinium eshte nje formule e avancuar 100% organike, me nje perzierje te vecante te vajrave esencial limoni dhe mandarine dhe me 10 lloje ekstraktesh te tjera organike

Transport i Shpejtë
1 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA E ZEZE PER FLOKET 100gr

1. Ju jep flokeve shkelqim dhe volum
2. Stopon renien e flokeve dhe i forcon ato
3. Pershpejton zgjatjen e flokeve dhe i trash ato
4. Largon zbokthin dhe yndyren ne skalp 

Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 950 Lek

HEMANI SHAMPO BIMORE ME HITHER 250ml

Shampo me lengun natyral te hithres nxit daljen e flokeve te rinj.
Kjo shampo forcon e stimulon zgjatjen e flokeve e u jep atyre shkelqimin e butesine e duhur. 

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Sony Playstation 2 (i perdorur)

Sony Playstation 2 (i përdorur), i testuar dhe shume funksional

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 13 000 Lek

Blackberry 9360

Blackberry 9360
RAM: 
 512 MB
Rezolucioni :480 x 360 pixels, 4:3 ratio (~246 ppi density)
Brand:Blackberry
Display : 2.44 inches, 18.4 cm2 (~28.2% screen-to-body ratio)
Memory:Internal 512 MB, 512 MB RAM
Camera:5 MPRemovable Li-Ion 1000 mAh battery

Transport i Shpejtë
13 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 800 Lek

Kufje me bluetooth

Kufje me bluetooth

Transport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 24 500 Lek

Huawei Y6 2017

Huawei Y6 2017
Ram: 2 GB 
Rezolucioni : 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~294 ppi density)
Brand HUAWEI
Display : 5.0 inches, 68.9 cm2 (~68.7% screen-to-body ratio)
Memorje: Card slot microSD, up to 128 GB
Internal: 16 GB, 2 GB RAM
Kamera :Single13 MP, PDAF, f/2.2, kamera perpara : Single 5 MP, f/2.0, video 1080p@30fps
Bateria: e palevizshme Li-Ion 3000 mAh

Transport i Shpejtë
24 500 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Çmimi 2 000 Lek

Aziamor X3 Ndenjese per makine ngjyre e zeze

Ndenjëse për makinë Aziamor X3 ngjyrë e zezë
Montohet ne makine permes rripit te sigurimit dhe ka peshe 15-36 kg
Copat mund të hiqen dhe të lahen lehtesisht.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 10 Lek

MP4 player

Suporton kartën SD / TF Funksion video AMV format Funksioni muzikor Formati MP3, WMA, WMV, WAV MP4 është funksionale, ngjyrë gri

Transport i Shpejtë
10 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock