Na ndiqni në Facebook

Produktet më të shitura

Çmimi 900 Lek
5 Review(s) 

Yje per Dekorim

Yje me fosfor. 

Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 950 Lek
5 Review(s) 

Vere pa alkool 0.0% - LUSSORY PREMIUM MERLOT I KUQ

Vere pa alkool 0.0% - MERLOT RED
Kjo verë jo-alkoolike është e butë në cilësi me një aluzion të manaferrave të kuqe dhe vanilje. Kjo verë e kuqe është e shijshme dhe kombinohet shume mire me mishin.

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 700 Lek

Qeruese Peshku

Qeruese Luspash peshku me thike.

Transport i Shpejtë
700 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Çmimi 5 000 Lek

Parafango e majte Ford Fiesta 2008-2015

Parafango e majte Ford Fiesta 2008-2015
Pozicioni i montimit : majtas
Pesha  [kg] 1.7

Transport i Shpejtë
5 000 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Çmimi 800 Lek

Fundi i misterit Etrusk

Fundi i misterit Etrusk
Nga autori Zahari Majani
Pergatiti  botimin Medaur Studio
Nr. i faqeve:505
Lloji i librit : Liber studimor

Transport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 10 Lek

Spinner loje rrotulluese per heqjen e stresit 10 lek

Keto spinners ergonomikisht pershtatet me çdo dore, jane te lehte, mund t\'i mbani ato kudo.
Ato jane te persosura per mendjet teper aktive dhe gishtat e zhurmshme. 
Spinners mund te ndihmojne ne uljen e ankthit dhe ne rritjen e fokusit.

Transport i Shpejtë
10 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 1 290 Lek

MBAJTESE RROBASH MULTIFUNKSIONALE

Mbajtese rrobash metalike me strukture te forte çeliku
Mbajtesja eshte e zhvendosshme dhe lehtesisht e perdorshme per perdorim ditor
Ka një lartesi 91 - 160 cm dhe gjeresi 90-160 cm
Praktike,komode dhe montohet shpejt

Transport i Shpejtë
1 290 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 10 Lek

Ore unisex

Orë per meshkuj dhe femra
E perdorur, por ne gjendje perfekte si e re

Transport i Shpejtë
10 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 10 Lek

Gjurmues celesash

Gjurmues celesash
Tingellim dhe drite në bazë të fishkëllimës suaj Bright LED 
Permasat 5.7 x 3 x 1.5 cm Përdor 2 bateri AGES 3+ Hiqni septa para përdorimit.

Transport i Shpejtë
10 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 10 Lek

Syze dielli

Syze dielli 

Transport i Shpejtë
10 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 1 000 Lek

Vere pa Alkool ARIEN dhe MACABEO

Një verë e gazuar 0.0% e shijshme jo-alkoolike me një erë karakteristike rrushi . Kjo verë e gazuar filtrohet në një mënyrë duke mos lënë gjurmë të alkoolit dhe për këtë arsye gjithashtu eshte e certifikuar Halal.  Me vreshtari Arien dhe Macabeo, me përzjedhje të rrushit më të mirë.Një verë perfekte me një shije origjinale.Kjo verë me gaz është e shijshme për t\'u kombinuar me sallatë ose si një plotësues për ëmbëlsira.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 050 Lek

PUDER FENUGREEK PER ZGJATJEN E FLOKEVE (PUDER METHI)

Pluhur methi nga Hemani cudiberes
Konsiderohet si insulina natyrale qe ul sasine e sheqerit ne gjak
Perdoret per problemet kardiovaskulare, artritin, astmen, per te permiresuar tretjen, per te rritur libidon dhe potencen mashkullore
Perdoret per trajtimin e zbokthit dhe zgjatjen e flokeve

Transport i Shpejtë
1 050 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 800 Lek

NATURIGIN BOJE ORGANIKE PER FLOKET 10.0 (Bjonde Platin)

Boje flokesh NATURIGIN bjonde platinium eshte nje formule e avancuar 100% organike, me nje perzierje te vecante te vajrave esencial limoni dhe mandarine dhe me 10 lloje ekstraktesh te tjera organike

Transport i Shpejtë
1 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 790 Lek

BIO ORGANIC KENA E ZEZE PER FLOKET 100gr

1. Ju jep flokeve shkelqim dhe volum
2. Stopon renien e flokeve dhe i forcon ato
3. Pershpejton zgjatjen e flokeve dhe i trash ato
4. Largon zbokthin dhe yndyren ne skalp 

Transport i Shpejtë
790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 950 Lek

HEMANI SHAMPO BIMORE ME HITHER 250ml

Shampo me lengun natyral te hithres nxit daljen e flokeve te rinj.
Kjo shampo forcon e stimulon zgjatjen e flokeve e u jep atyre shkelqimin e butesine e duhur. 

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Sony Playstation 2 (i perdorur)

Sony Playstation 2 (i përdorur), i testuar dhe shume funksional

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 600 Lek

Kufje Samsung S7

Kufje Samsung S7
Rezistenca e plote: 32ohm
Frekuenca: 20Hz - 20KHz
Ndjeshmeria: 101.5dB/mW (at 1KHz)
Kontrolli: 3 butona (play/pause, volume up, volume down)
Mikrofon: Suportohet
E Pershtatshme Me:
Samsung Galaxy Note7/S7/S7 Edge/Note5
Telefona te tjere Samsung
Pajisje te tjera qe mundesojne lidhje 3.5mm

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje