Na ndiqni në Facebook

Shtepia

Shtepia

Filtrat aktiv

Çmimi 5 990 Lek

DSP BLENDER 6/1 MODELI KM1049

Blender perdoret per pergatitjen e:

    leng frutash
    veze
    grirese mishi
    bluarje te ushqimeve

Transport i Shpejtë
5 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 900 Lek
5 Review(s) 

Yje per Dekorim

Yje me fosfor. 

Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 600 Lek

Forma Metalike per Veze

Jepini formes vezes suaj me format metalike.

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 700 Lek

Qeruese Peshku

Qeruese Luspash peshku me thike.

Transport i Shpejtë
700 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Çmimi 3 790 Lek

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002

Shtrydhese frutash dhe perimesh DSPFurnizimit me energji elektrike: 220V 50HZ
Kapaciteti: 1.5L
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
3 790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 290 Lek

MBAJTESE RROBASH MULTIFUNKSIONALE

Mbajtese rrobash metalike me strukture te forte çeliku
Mbajtesja eshte e zhvendosshme dhe lehtesisht e perdorshme per perdorim ditor
Ka një lartesi 91 - 160 cm dhe gjeresi 90-160 cm
Praktike,komode dhe montohet shpejt

Transport i Shpejtë
1 290 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 7 990 Lek

MONTECASA PREMIUM TENXHERE MULTI FUNKSIONALE

Kapaciteti 6 Litra
Fuqia 1000 Watt
Voltazhi: 220 V.
Frekuenca: 50 hz
Deri ne 18 programe gatimi.
Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Transport i Shpejtë
7 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2003

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2003

  • Me kapacitet 1.5 liter, material i bazes Stainless Steel
  • Thika çeliku te levizshme, me fuqi 350W
  • Me 2 nivele shpejtesie dhe kontroll mekanik

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 990 Lek

Mbajtese kepucesh

Mbajtese per kepucet 
Nje zgjidhje shume e mire kur keni mungese hapesire
Me 4 shtresa qe mund te mbajne deri ne 12 pale kepuce
Mund ta mbani ne cdo ambjent te shtepise tuaj pasi eshte shume praktike dhe nuk ze vend.

Transport i Shpejtë
1 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP Grille modeli KB1001

DSP Grille modeli KB1001
Pllakat e pjekjes kane veshje te cilat nuk lejojne qe ushqimi te ngjitet.
Permasat 45x38x37.5cm
Hapet dhe mbyllet lehtesisht deri ne 180 grade.
Ushqimi nuk mund te ngjise nga pllakat me veshje te pjekjes

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP BLENDER ME GOTE ME FUNKSIONE 2/1 MODELI KJ2053

DSP BLENDER ME GOTE ME FUNKSIONE 2/1 MODELI KJ2053

Karakteristikat:
Thikat jane prej çeliku inox
Fuqia 300 W
Materiali i trupit eshte plastike
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP grill KB1002

DSP grill KB1002
Ngjyre silver, praktike dhe e thjeshte ne perdorim
Me fuqi 1400W dhe voltazh 220-240V
Hapet dhe mbyllet lehtesisht deri ne 90 grade.
Nje super grill ku ushqimi piqet pa u ngjitur.

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 7 990 Lek

DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014

DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014
Permasat: 320x300mm.
Ngjyre a e zeze me te kuqe
Fuqia 1400W me kabull 2.9 metra
Tubi teleskopik material metalike (40+40 cm)

Transport i Shpejtë
7 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 6 990 Lek

DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015

DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015
Fuqia 1000W me kabull 2.9 metra
Kjo fshese punon me filtra te cilat mund te lahen lehtesisht
Permasat: 340x255x215mm

Transport i Shpejtë
6 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 990 Lek

DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007

DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007

Prodhuesi: DSP
Vendi i prodhimit: Kina
Lloji: pastrues me korrent per pastrim te thate dhe te lagesht
Furnizimi me energji elektrike: 220V / 50 Hz
Konsumi i energjisë: 1400 W
Kapaciteti i avullit: 40
Lloji i tubit të thithjes: teleskopik

Transport i Shpejtë
9 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 490 Lek

DSP XHEZVE ELEKTRIKE MODELI KA3027A

DSP nje xhezve elektrike shume praktike per te bere ne cast:

  • kafene
  • per te ngrohur qumesht
  • per te ngrohur uje per caj.
Transport i Shpejtë
1 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

DSP BERESE KOKOSHKASH MODELI KA2018

Fuqia: 1200 W
Me kapacitet 70-80 gram
Pergatitje ne pak kohe rreth 2-4 minuta
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Pergatitese hamburgeri modeli KC1124

DSP PERGATITESE HAMBURGERI MODELI KC1124
Me nje pajisje elektrike, ju mund të pergatitni hamburger shume te shijshme dhe te lengshme ne pak sekonda.
Nje paisje e vecante do t\'ju ndihmoje te krijoni nje pjate mishi, ne formen dhe trashesine e persosur.
Ka nje fuqi prej 750 W, ngjyre gri e erret
Fuqia (W): 801 - 1200W

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Hekur rrobash me avull modeli KD1001

Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001 
Nje hekur shume praktik dhe efektiv per hekurosjen e rrobave te copave te ndryshme si te leshta,mendafsh apo neilon.
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml.
Me sistem vetepastrimi

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 490 Lek

DSP Hekur rrobash me pllake qeramike KD1036

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1036
Hekuri eshte i paisur me pllake qeramike per nje siguri maksimle per rrobat tuaja qe ato te mos ngjisni
Fuqia:2000 wat
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml
Me sistem vetepastrim

Transport i Shpejtë
3 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105

DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105

Pllaka e veshur me material jo-ngjites per pastrim te lehte
E pajisur me drite treguese
E ndertuar me kembe prej gome qe te mos rreshqase

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Hekur rrobash me pllake qeramike KD1004

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1004
Materiali i pllakës: Qeramike
Fuqia:2000 wat
ME 3 ingranazhe
Nje hekur ku mund të hekurosni lehtesisht cdo lloj materiali apo cope pa friken se mund te ngjise apo ti demtoje veshjet tuaja
Produkti permban dhe garanci 

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 490 Lek

DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114

DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114
Fuqia 1000-1500W.
Tensioni 220-240V
Material qe nuk ngjit
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
4 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 7 990 Lek

DSP Hekur me kaldaje modeli KD1059

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059
Me nje performance fantastike hekuri ka nje fuqi prej 2600W,ju ndihmon te hiqni rrudhat me te veshtira tek veshjet tuaja.
Gjithashtu eshte i pershtatshem edhe per hekurosje vertikale per copat me te lehta e deri tek ato me te vecanta si perdet.

Transport i Shpejtë
7 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 8 990 Lek

DSP Hekur rrobash me kaldaje i modeli KD1005

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
Nje hekur profesional me performance te shkelqyer me fuqi 2600w duke eleminuar edhe rrudhat me te veshtira per cdo lloj pelhure
Me nje sistem vetepastrimi dhe i paisur me pllake qeramike e cila ofron nje siguri maksimale ne rrobat tuaja

Transport i Shpejtë
8 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje