Na ndiqni në Facebook

Smart TV

Televizora inteligjent te integruara me You Tube, Netflix, Wi Fi dhe LAN

Smart TV

Filtrat aktiv

Çmimi 44 900 Lek

Tv Samsung 32" Smart Tv

Televizor SAMSUNG 32" SMART TV

Transport i Shpejtë
44 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 169 900 Lek

TV Samsung 55" SMART TV 4K UHD i harkuar

Televizor SAMSUNG 55" SMART TV 4K UHD i harkuar
 Çdo gjë që shikoni do të duket më e bukur për shkak të ngjyrave dhe shkëlqimit real.
PurColour: Gëzoni ngjyra realiste në Purcolor. 

Transport i Shpejtë
169 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 159 900 Lek

TV Samsung 58" Smart TV

Televizor SAMSUNG 58" SMART TV
Brand Samsung
Teknologjia: Lightening LED

Transport i Shpejtë
159 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 69 900 Lek

TV Samsung 40" Smart TV 4K UHD

Televizor SAMSUNG 40" SMART TV 4K UHD
Ngjyra: Qymyr i zi
Shfaq formatin: 4K UHD (2160p)

Transport i Shpejtë
69 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 119 900 Lek

TV Samsung 50" Smart TV Full HD

TV SAMSUNG 50 SMART TV FULL HD
Pervoje e vertete e definicionit ultra te larte
Shijoni UHD 4K qartesi dhe ngjyra

Transport i Shpejtë
119 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 74 900 Lek

Hisense Smart Tv 43 4K UHD

Televizor 4K Hisense Smrt 43 UHD

Transport i Shpejtë
74 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 119 900 Lek

TV LG 49" SMART TV 4K UHD

Televizor LG 49" SMART TV 4K UHD

Transport i Shpejtë
119 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 59 990 Lek

HAIER TV UHD SMART LINUX LE50U6700U + SOUNDBAR

Ekrani juaj Haier ju jep me shume kontrast, gezoni imazhe edhe me te qarta plus Soundbar
Mos e humbisni asnje detaj, nje ekran 4K UHD, rezolucioni i imazhit 4 here me te qarte se FHD.
Garanci 2 vite

Transport i Shpejtë
59 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 124 900 Lek

HAIER TV LE65U6700U UHD SMART LINUX + SOUNDBAR

TV HAIER LE65U6700U UHD SMART LINUX i merrni se bashku me bokse
Hyrja HDMI: 3
Hyrja e kompozuar e videos: 1
Porta Ethernet: 1
Porta USB 2.0: 2
Garancia 2 vite

Transport i Shpejtë
124 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje