Sonno Krevat per femije art.L117 col 86
  • Sonno Krevat per femije art.L117 col 86

Sonno Krevat portativ per femije ngjyre bezhe art.L117 col 86

Sonno Krevat portativ per femije ngjyre bezhe me arusha art.L117 col 86
Pesha e krevatit eshte 8 Kg
Dimensionet e krevatit portativ 126.5 x 66.5 x 73.5 cm
Numri i modelit të artikullit L117

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
7 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Krevat portativ per femije ngjyre blu i cili mund te merret me vete kudo qe po shkoni
Krevat gjumi i cili eshte mjaft komod per femijen tuaj djale ose vajze
Pesha maksimale qe ky krevat eshte prodhuar shkon ne 15 kg
Udhëzimet e mirëmbajtjes
Për pastrimin e shtratit përdorni ujë të ngrohtë dhe një detergjent neutral.
Mund te lani canten e krevatit në makinë larëse në 30 °.
Madhësia e mbyllur 23 cm x 23 cm x 75 cm
Numri i pozicioneve 1
Mosha e perdorimit: 0-36 muajsh

col86 L117
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: