Sony Playstation 2 (i përdorur)
  • Sony Playstation 2 (i përdorur)
  • Sony Playstation 2 (i përdorur)

Sony Playstation 2 (i perdorur)

Sony Playstation 2 (i përdorur), i testuar dhe shume funksional

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Nuk ka gjendje në magazinë Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 08/06/2019

Sony Playstation 2 i Përdorur Funksional dhe ne gjendje te mire. I testuar dhe punon pa asnje lloj difekti. Produkti nuk permban levat per te luajtur.

005

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

5 produkte të tjera në të njëjtën kategori: