Amplifikator Soundsation Zeus A-300
  • Amplifikator Soundsation Zeus A-300
  • Amplifikator Soundsation Zeus A-300

Soundsation Amplifikator Zeus A-300

Amplifikator Soundsation Zeus A-300
Transformator me cilesi te larte dhe me performance te larte

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
23 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Sistemi Inteligjent i Ftohjes bën punën e përforcuesit të fuqisë më të qetë
Modalitetet Stereo/paralele/të bridged-mono
Transformator me cilësi të lartë me performancë të lartë
Dizajn 2U Shasia
AB-Klasa me komponentë të kualitetit të lartë

Zeus A-300
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: