Amplifikator Soundsation Zeus A-900
  • Amplifikator Soundsation Zeus A-900
  • Amplifikator Soundsation Zeus A-900

Soundsation Amplifikator Zeus A-900

Modalitetet Stereo / paralele / të bridged-mono
Transformator me cilesi te larte me performance te larte
Dizajn 2U Shasia

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
34 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Seria ZEUS II përfaqëson një epokë të re në një amplifikim të volitshëm të cilësisë. Të gjitha pesë modelet (3 në AB-Class, dhe 2 në H-Class) në këtë seri janë të fuqishme. Ato janë të përshtatshme për muzikantë, DJ dhe vende argëtuese, si  disko, klube dhe pube. Modelet janë A-300, A-600, A-900 në AB-Class dhe H-1800, H-2700 në H-Class. Karakteristikat përfshijnë inpute RCA dhe XLR, ndjeshmëri të përzgjedhur të përdoruesit prej 0.775V ose 1.4V për modelet H-1800, H-2700, Speakon® dhe rezultatet e postimit të detyrueshëm, modalitetet stereo/paralele/ura-mono, prania e fuqisë/defektit/sinjalit/treguesit e klipit, ftohja me forcë e ajrit.

Sistemi Inteligjent i Ftohjes bën punën e përforcuesit të fuqisë më të qetë
Modalitetet Stereo / paralele / të bridged-mono
Transformator me cilësi të lartë me performancë të lartë
Dizajn 2U Shasia
AB-Klasa me komponentë të kualitetit të lartë

Zeus A-900
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: