Soundsation Bateri (xhez) elektronik REALKIT-ONE

Realkit One eshte nje drumset elektronik i gjenerates se fundit te dizajnuar per bateristin i cili deshiron te afrohet me shume me studimin e instrumenti

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
68 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Realkit One është një drumset elektronik i gjeneratës së fundit të dizajnuar për bateristin i cili dëshiron të afrohet më shumë me studimin e instrumentit . Pads kanë shpejtësi të ndjeshme dhe ofrojnë një dinamikë të krahasueshme me kits tradicionale daulle. Për të siguruar ekspresivitetin maksimal, laku  ka 2 zona të ndryshme përgjigjesh (Head + rim). Pllaka përplasje ofron mundësinë e ndalimit të menjëhershëm (mbytje) si në drumkit më të lartë. Njësia e kontrollit është e pajisur me një ekran LCD me 3 njësi dhe një ndërfaqe përdoruesish miqësore. 20 presets ofrojnë cilësi të tingujve për të gjitha shijet dhe të gjitha llojet në mënyrë individuale të redaktueshme me 184 tone në dispozicion.

REALKIT-ONE
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

10 produkte të tjera në të njëjtën kategori: