Kitare Elektroakustike
  • Kitare Elektroakustike
  • Kitare Elektroakustike

SoundSation Kitare Elektroakustike

Kitare Elektroakustike
Marka : SoundSation
Keyboard: palisander
Mekanika: krom
Preamp: Belcat EQ 7545-4
Ngjyra e zezë

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
27 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

RB320CE është një kitarë akustike e stileve të rrumbullakëta, një nga format më të veçanta dhe më të çmuara të të gjitha kohërave, shpesh favorizuar nga kitaristët elektrikë që duan të zgjerojnë horizontin e tyre duke u kthyer edhe në botën akustike.

Mbrapa dhe anët: stil rrumbullakësh PVC
Keyboard: palisandër
Mekanika: krom
Preamp: Belcat EQ 7545-4
Ngjyra e zezë

RB320CE-BK
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: