Kitare klasike 4/4
 • Kitare klasike 4/4
 • Kitare klasike 4/4 SOUNDSATION
 • Kitare klasike 4/4 SOUNDSATION
 • Kitare klasike 4/4 SOUNDSATION

Soundsation Kitare klasike 4/4

Kitare klasike 4/4
Marka : Soundsation
Ngjyrat që disponojmë: bardhe, zeze, kuqe, roze, blu

 • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
 • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
10 000 Lek
me TVSH
Ngjyra
 • Blu
 • E Zeze
 • Kuqe
 • Roze
Disponueshmëria Nuk ka gjendje në magazinë Sasia:
Jep Oferten Tende

Kitare klasike e re Primera 4/4
Hapat e parë janë thelbësore për studimin e instrumentit. Kitarë Toledo PRIMERA seri është projektuar për të lehtësuar mësimin. Nga tastiera e butë, lehtëson prekjen dhe është e rehatshme për të luajtur, duke ndihmuar studentin të marrë meloditë dhe akordet menjëherë.
Soundboard: kompensatë
Tastiera: drurë
Ngjyrat që disponojmë : e bardhë, e zezë, e kuqe, roze, blu

Primera 4/4
0 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: