Suport kitare dopio SoundSation SGS210BK
  • Suport kitare dopio SoundSation SGS210BK

SoundSation Suport kitare dopio SGS210BK

Sgs-210 Soundsation eshte nje mbeshtetes universal per 2 kitarat ose basset, akustike ose elektrike, me rregullim te lartesise

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 400 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 22/12/2019

Sgs-210 është një mbështetes universal për 2 kitarat ose basset, akustike ose elektrike, me rregullim të lartësisë. Është i përshtatshëm për ata që kanë përdorin 2 instrumente, në studio ose gjatë ekzekutimeve live. Përbëhet nga  gomë e butë për të shmangur gërvishtjet. Rrip i qafës së sigurimit dhe mbështetësja e trefishtë sigurojnë stabilitet dhe parandalojnë  rëniet aksidentale
Lartësia  66 cm
Gjatësia maksimale  78 cm
Pesha  1,5 kg
Ngjyra e zezë

SGS210BK
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: