Suport kitare universale Soundsation
  • Suport kitare universale Soundsation
  • Suport kitare universale Soundsation

Soundsation Suport kitare universale

E bere prej celiku te lehte
Pikat e kontaktit te mbuluara me gome kunder gervishtjeve
Pershtatet te gjithe kitare dhe basses
Nje strukture e palosshme e stilit
Dimensioni 42 cm (H) 20-35 cm (W)
Pesha 1,8 kg

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 200 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

SGS-110 është një stendë kitarë e stilit A, e përshtatshme për të gjitha kitarat dhe basset, për shkak të bazës universale të mbështetjes. Të gjitha pjesët e kontaktit janë në gome të butë për të shmangur gërvishtjet. I vogël, por i guximshëm, mund të mbyllet për mbajtjen dhe magazinimin e përshtatshëm

SGS110
7 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: