Violine format 1/4
  • Violine format 1/4

Soundsation Violine format 1/4

Marka: Soundsation
Model: Virtuoso ¼
Te gjitha aksesoret e perfshire

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
11 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Marka : Soundsation
Modeli : Virtuoso ¼
Seria Virtuoso Student është zgjedhja perfekte për fillestarët që kërkojnë cilësi të përballueshme dhe cilësi. Seri Vituoso janë bërë nga drure me cilësi të lartë. Derdhja e aliazhit ka rregullues individualë, duke bërë që procesi i akordimit të jetë shumë më i lehtë. Eshtë i kompletuar me një hark gjashtëkëndor, shirit dhe kolofon. Çdo gjë që ju nevojitet për të krijuar muzikë të mirë.

Virtuoso ¼
2 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

Ndoshta mund të pëlqejnë edhe aksesorët

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: