Na ndiqni në Facebook

Tablet & Smartphone

Tableta dhe Smartfona

Tablet & Smartphone

Filtrat aktiv

Çmimi 1 850 Lek

Karikues wireless per Android dhe iPhone

Karikues Wireless për Android dhe Iphone
Përshtatet me këto modele:
-iPhone 8 / 8Plus, iPhone X.
-Galaxy Note8, S7 / S7 Edge, Galaxy S6 / S6 Edge, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus
-Nexus 7 Gen 2 / Nexus 4 / Nexus 5 / Nexus 6
.


Transport i Shpejtë
1 850 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Smart Watch

Smart Watch

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Xham i Temperuar per cdo Smartphone
  • Në aksion!
Çmimi 200 Lek

Xham i Temperuar per cdo Smartphone

Xham mbrojtes i Temperuar 
Vendoset lehtësisht sipas udhezimeve në paketim.
Një mbrojtëse e mirë për xhamin e telefonit nga thyerja dhe gervishtjet.

Transport i Shpejtë
200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 200 Lek

Power Bank 5000mAh per Smartphone

Power Bank 5000mAh per Smartphone
Kapaciteti i baterisë (mAh): 4001-5000
Ngjyra: e Bardhë
Madhësia e produktit (L x H x H): 7,40 x 5,20 x 1,80 cm / 2,91 x 2,05 x 0,71 inç
Dizajni i posaçëm, treguesi i baterisë inteligjente për të mbrojtur sytë

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kufje Bluetoth
  • Në aksion!
Çmimi 1 000 Lek

Kufje bluetooth

Kufje me bluetoth 

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 2 000 Lek

Power Bank 10000mAh per Smartphone

Power Bank 10000mAh për Smartphone
Ngjyrat: ngjyre gold , dhe roze
Input: 5V / 2A
Madhësia: 141.5 60.5 21.4 mm

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 800 Lek

Boks me Bluetooth Mini Speaker

Boks me Bluetooth Mini Speaker
Madhesia: 5.8 * 5.8 * 6cm
Materiali: ABS + PC
Kapaciteti i baterise: 300mAh

Transport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 42 000 Lek

Samsung S8 (i përdorur)

Samsung S8
Kamera: 12 MP, f/1.7, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, OIS, dual pixel PDAF Features LED flash, auto-HDR, panorama
Kamera perpara : 8 MP, f/1.7, 25mm (wide), 1/3.6", 1.22µm, AF
RAM:4GB
Bateria: 3000mAh

Transport i Shpejtë
42 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Smart Watch

Smart Watch
Smart watchi me I kerkuar dhe me cilesor, me super parametra.
 Madhesia e produktit: 43.5 * 40 * 9.8mm
 Pesha: 78g
 Rezolucioni i ekranit: 240 * 240
 Bateria: 380mAh bateri, kapacitet te larte

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 900 Lek

Kufje me Bass

Kufje 

Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 40 000 Lek

iPhone 7

iPhone 7
Ngjyra: gold,silver
Kamera: 12 MP 
RAM 2 GB
32 Storage

Transport i Shpejtë
40 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Bateri Iphone 6/6s

Bateri iPhone 6/6s
Pjese e nderrimit te cilesise se larte
Testuar me pare per performancen e plote

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Mp3,Bluetooth Wireless per makine

Karikues wireless per makinen tuaj
2 dalje USB prej 5V / 1A 
Modeli Q9 
E përshtatshme për tju përgjigjur telefonatave
Teknologjia e anulimit të zhurmës (CVC) të një telefonate.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
VODAFON SMART C9
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 6 400 Lek

Vodafone Smart C9

Celulare vodafone smart c9

Transport i Shpejtë
6 400 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 54 000 Lek

iPhone 7+

iPhone 7+
Kamera 12MP
Rezolucion 1080 x 1920
Bateri 2900 mAh
Ngyrë e zezë
Gjendja: i përdorur 10/10

Transport i Shpejtë
54 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 500 Lek

Bateri e Jashtme(Power Bank) Wireless 1000mAh

Bateri e Jashtme(Power Bank) Wireless 1000mAh
Power Bank Wireless 1000mAh
Input: Mikro: 5V --- 2.0A (Max)
Prodhimi i Ngarkimit me Pa tel: 5V / 1.0A
Output1: 5V --- 1.0A Max
Output2: 5V --- 2.1A Max

Transport i Shpejtë
3 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 800 Lek

Karikues per Smartphone Sony Xperia

Karikues per Smartphone XperiaPajisje karikuese Sony DK39, është pajisje e cila mundëson ri-karikim e pajisjes Xperisa ,Z1,Z2,Z3. Është një aksesor i cili do ti jepte një pamje fantastike tavolinës tuaj, gjithashtu duke mos marrë hapësirë të madhe.

Transport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Kufje per iphone origjinale

Kufje per Iphone Origjinale
Modeli i pershtatshem per Apple iPhone X
Karakteristikat: Rezistent ndaj ujit, prova djerse, kontrollet e playback, kontrollin e volumit
Ngjyra: e bardhe

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 18 000 Lek

Samsung J2 (2018)

J2 (2018)
Ram: 2 GB  
Rezolucioni :540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~220 ppi density)
Brand: Samsung
Display : 5.0 inches, 68.9 cm2 (~66.3% screen-to-body ratio)
Memorje:I16 GB, 2 GB RAM
Kamera:8 MP, AF, f/2.2
Bateria:Removable Li-Ion 2600 mAh

Transport i Shpejtë
18 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 60 000 Lek

iPhone 8

iPhone 8
Kamera 12 MP
RAM 2 GB
Bateria 1821mAh
Storage 64 GB
Gjendja: i përdorur 10/10

Transport i Shpejtë
60 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Karikues per Samsung dhe Android origjinal 3.0 PowerFull

Karikues per Samsung dhe Android Origjinal 3.0
Ngarkimi aktual: 2100mA
Madhësia: 19*15*12.5mm
Output: 5V/3A, 9V/2A, 12/1.5A
Input: AC 100V-240V (50-60Hz) 0.35A
Lloji i materialit: ABS + PC case
I Lehtë dhe i përshtatshëm për t\'u përdorur.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 12 500 Lek

Samsung J2 core

Samsung J2 core
Rezolucioni 540x960
Kamera 8 MP
RAM 1 GB
Bateria 2600mAh
Storage 8 GB

Transport i Shpejtë
12 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje