Tastiere A100
  • Tastiere A100
  • Tastiere A100

Medeli Tastiere A100

TASTIERE 100A
Dimensionet (WxDxH): 970 x 370 x 142 mm
Pesha: 6 Kg

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
29 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Tastiera A100 është e pajisur me 61 çelësa të përgjigjes me prekje dhe sistemin muzikor të muzikës. Me 508 tinguj të cilësisë së lartë, 180 stile të shoqërimit dhe 64 shënime të polifonisë, A100 është një tastierë e plotë dhe me dhunti të shumta. Pajisur me një port USB, ju mund ta përdorni atë me softuerin tuaj të preferuar për të krijuar kompozimet dhe shoqërimet tuaja. Funksioni i dyfishtë i zërit ju lejon të përdorni dy tinguj në të njëjtën kohë, duke zgjeruar aftësitë tuaja ekspresive. Gjithashtu mund të regjistroni këngët tuaja dhe t'i kujtoni ato. Një mjet i plotë me tinguj të cilësisë së lartë
61 çelësat e përgjigjes me prekje
64 shënime të polifonisë
LCD ekran
Përforcim 10 vat
508 shënime
180 stile të shoqërimit
120 këngë paraprake + 5 këngë përdorimi + 5 këngë demo
Funksioni i ndarjes për të caktuar një hyrje për shoqërimet dhe një
ndryshe për melodinë
Funksioni i dyfishtë i zërit për të luajtur dy zëra njëkohësisht
Procesor DSP me reverbim dhe kor
Funksionet e regjistrimit dhe riprodhimit
Ndërfaqe USB për kyçje në pc
Futja e pedalit me shumë funksione

A100
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

8 produkte të tjera në të njëjtën kategori: