TELA KITARE ELEKTRIKE D'Addario EXL110BT
  • TELA KITARE ELEKTRIKE D'Addario EXL110BT
  • TELA KITARE ELEKTRIKE D'Addario EXL110BT

Tela elektrike D'Addario

TELA KITARE ELEKTRIKE DAddario EXL110BT

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 100 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

D'Addario EXL110BT
Set i balancuar i telave të kitarës elektrike përbëhet nga kombinime të matësave të optimizuar , duke rezultuar në kontroll më të madh dhe duke luajtur me komoditet . I kombinuar me tonin dallues të zinxhirëve të telave XL të nikelit, secili grup ofron kontroll më të madh dinamik dhe një kontroll më të qëndrueshem.

EXl110BT
2 Artikuj
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: