TELA KITARE ELEKTRIKE D'Addario EXL115BT
  • TELA KITARE ELEKTRIKE D'Addario EXL115BT
  • TELA KITARE ELEKTRIKE D'Addario EXL115BT

Tela kitare elektrike D'Addario modeli EXL115BT

TELA KITARE ELEKTRIKE DAddario EXL115BT

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 100 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

XL Nickel  D'Addarios , telat më të njohura të kitarës elektrike , janë te perpunuara me precizion me shtrese nikeli mbi një bërthamë të çelikut me karbon , me formë të skajuar me kujdes. Rezultati, telat me ton të gjallë dhe intonacion të shkëlqyer, janë ideale për shumëllojshmërinë më të madhe të kitarave dhe stileve muzikore.
Prodhuar ne U.S.A. me cilesinë dhe performancën më të mirë.

EXL115BT
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: