Na ndiqni në Facebook

Televizore

Immense.al: ketu do te gjeni televizore , smart tv full hd , led tv, 4k tv, Smart TV 4K UHD te markave me te mirenjohura si Samsung, Tesla, Vox, Hisense, LG, Arielli, Haier, Philips dhe shume te tjera. Ktu do te gjeni dhe te gjitha aksesore televizori per te gjitha markat. Dekoder& Android box,

Televizore

Filtrat aktiv

Çmimi 24 900 Lek

TV Arielli 32" FULL HD

Televizor ARIELLI 32 FULL HD

Transport i Shpejtë
24 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 29 900 Lek

TV Haier 32" Full HD

Televizor HAIER 32 FULL HD
Me këtë televizor LED të kualitetit të lartë, përjetoni botën me efikasitetin më të mirë të energjisë.
Merrni më të mirën në cilësinë e zërit me prodhimin e zërit me volum të lartë të zakonshëm.

Transport i Shpejtë
29 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 44 900 Lek

Tv Samsung 32" Smart Tv

Televizor SAMSUNG 32" SMART TV

Transport i Shpejtë
44 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 34 900 Lek

TV LG 32" Full HD DVB-T2

Televizor LG 32" FULL HD

Transport i Shpejtë
34 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 29 900 Lek

TV TESLA 32" FULL HD

TV TESLA 32 FULL HD

Transport i Shpejtë
29 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 169 900 Lek

TV Samsung 55" SMART TV 4K UHD i harkuar

Televizor SAMSUNG 55" SMART TV 4K UHD i harkuar
 Çdo gjë që shikoni do të duket më e bukur për shkak të ngjyrave dhe shkëlqimit real.
PurColour: Gëzoni ngjyra realiste në Purcolor. 

Transport i Shpejtë
169 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 159 900 Lek

TV Samsung 58" Smart TV

Televizor SAMSUNG 58" SMART TV
Brand Samsung
Teknologjia: Lightening LED

Transport i Shpejtë
159 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 69 900 Lek

TV Samsung 40" Smart TV 4K UHD

Televizor SAMSUNG 40" SMART TV 4K UHD
Ngjyra: Qymyr i zi
Shfaq formatin: 4K UHD (2160p)

Transport i Shpejtë
69 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 119 900 Lek

TV Samsung 50" Smart TV Full HD

TV SAMSUNG 50 SMART TV FULL HD
Pervoje e vertete e definicionit ultra te larte
Shijoni UHD 4K qartesi dhe ngjyra

Transport i Shpejtë
119 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 74 900 Lek

Hisense Smart Tv 43 4K UHD

Televizor 4K Hisense Smrt 43 UHD

Transport i Shpejtë
74 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 119 900 Lek

TV LG 49" SMART TV 4K UHD

Televizor LG 49" SMART TV 4K UHD

Transport i Shpejtë
119 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 59 990 Lek

HAIER TV UHD SMART LINUX LE50U6700U + SOUNDBAR

Ekrani juaj Haier ju jep me shume kontrast, gezoni imazhe edhe me te qarta plus Soundbar
Mos e humbisni asnje detaj, nje ekran 4K UHD, rezolucioni i imazhit 4 here me te qarte se FHD.
Garanci 2 vite

Transport i Shpejtë
59 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje