Na ndiqni në Facebook

Filtro sipas

Gjendja

Gjendja

Transport Falas

Ketu do te gjeni te gjithe produktet qe perfitojne transport FALAS brenda Shqiperise.

Transport Falas

Filtrat aktiv

Çmimi 700 Lek

Qeruese Peshku

Qeruese Luspash peshku me thike.

Transport i Shpejtë
700 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Çmimi 600 Lek

Forma Metalike per Veze

Jepini formes vezes suaj me format metalike.

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 6 000 Lek
5 Review(s) 

Pikturë Origjinale Winter

Pikturë Origjinale në Vaj. \'Winter\'

Transport i Shpejtë
6 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 21 700 Lek

Pikturë Origjinale 'Peace'

Pikturë Origjinale në Vaj, \'Peace\'

Transport i Shpejtë
21 700 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 400 Lek

Unaze Smart NFC

Unazë Smart me chip NFC

Transport i Shpejtë
1 400 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 800 Lek

Karikues per Smartphone Sony Xperia

Karikues per Smartphone XperiaPajisje karikuese Sony DK39, është pajisje e cila mundëson ri-karikim e pajisjes Xperisa ,Z1,Z2,Z3. Është një aksesor i cili do ti jepte një pamje fantastike tavolinës tuaj, gjithashtu duke mos marrë hapësirë të madhe.

Transport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 7 990 Lek

MONTECASA PREMIUM TENXHERE MULTI FUNKSIONALE

Kapaciteti 6 Litra
Fuqia 1000 Watt
Voltazhi: 220 V.
Frekuenca: 50 hz
Deri ne 18 programe gatimi.
Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Transport i Shpejtë
7 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

Depilator dhe Masazhator DSP E8003

Depilator dhe Masazhator DSP E8003
Mund te perdoret ne zonen e bikinit,kraheve, duarve dhe kembeve duke hequr qimet me rrenje dhe pa acaruar lekuren.
Me 5 koka te ndryshme dhe bateri te rikarikueshme
Kyprodukt me nje paketim elegant eshte i pershtatshem edhe per dhurata

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP Grille modeli KB1001

DSP Grille modeli KB1001
Pllakat e pjekjes kane veshje te cilat nuk lejojne qe ushqimi te ngjitet.
Permasat 45x38x37.5cm
Hapet dhe mbyllet lehtesisht deri ne 180 grade.
Ushqimi nuk mund te ngjise nga pllakat me veshje te pjekjes

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

Depilator per Femra DSP 5 ne 1 E8006

Depilator DSP 5/1 E8006
Depilator per trupin 5 ne 1 i markes DSP , model E80006 per kembet dhe trupin, per nje lekure sa me te paster dhe te bute.
Nje depilator me brisqe
Me tre koka levizese dhe brisqe prerese qe pershtaten me siperfaqen e lekures duke e depiluar ate pa dhimbje dhe ne
menyre perfekte.

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje