Modul xhezi TRIGER ROLAND TM2
  • Modul xhezi TRIGER ROLAND TM2

TRIGER ROLAND Modul xhezi TM2

Modul XHEZI TRIGER ROLAND TM2

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
24 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Moduli TM-2 Trigger është një zgjidhje e thjeshtë dhe efikase për drummers që duan të zgjerojnë të luajnë në bateri akustike me tingujt elektronike. Paisja ka një dizajn shumë kompakt dhe mund të operohet me bateri. Dy inpute të shkyçjeve lejojnë lidhjen e shkyçjeve akustike të daulleve dhe/ose roland pads(duke përfshirë Roland RT Series Acoustic Drum Triggers, BT-1 Bar Trigger Pad, KT-10 Kick Trigger Pedal). TM-2 ka tinguj të ndërtuar në mënyrë specifike projektuar për të punuar me bateri akustike, si dhe multi-efektet profesionale. Duke përdorur një kartë memorie SDHC të instaluar në njësi, mund të përdorni edhe bateri/pads për të luajtur tingujt tuaj në formatin WAV (tinguj, efekte, sythe dhe madje edhe këngë) direkt nga kartela.

TM2
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

10 produkte të tjera në të njëjtën kategori: