Na ndiqni në Facebook

Trupi

Produkte dhe sherbime per kujdesin e trupit tone si kremra, vajra, depilator, set kremrash, maska per fytyre, maska antirrudhe tek Immenseplatform.com

Trupi

Filtrat aktiv

Çmimi 32 €

Depilator dhe Masazhator DSP E8003

Depilator dhe Masazhator DSP E8003
Mund te perdoret ne zonen e bikinit,kraheve, duarve dhe kembeve duke hequr qimet me rrenje dhe pa acaruar lekuren.
Me 5 koka te ndryshme dhe bateri te rikarikueshme
Kyprodukt me nje paketim elegant eshte i pershtatshem edhe per dhurata

Transport i Shpejtë
32 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 32 €

Depilator per Femra DSP 5 ne 1 E8006

Depilator DSP 5/1 E8006
Depilator per trupin 5 ne 1 i markes DSP , model E80006 per kembet dhe trupin, per nje lekure sa me te paster dhe te bute.
Nje depilator me brisqe
Me tre koka levizese dhe brisqe prerese qe pershtaten me siperfaqen e lekures duke e depiluar ate pa dhimbje dhe ne
menyre perfekte.

Transport i Shpejtë
32 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 24 €

Depilator per Femra DSP 4n e 1 T-70017

Depilator DSP 4/1 T-70017
Per nje depilim perfekt, mbrojtje te lekures dhe kembe qe shkelqejne
Per zona intime te trupit bikini,krahe duar dhe kembe.
4 lloje kokash te ndryshme shume funksionale
Mundëson nje depilim perfekt.

Transport i Shpejtë
24 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 28 €

Depilator dhe pedikyr 6 ne 1 DSP

DSP Depilator dhe pedikyr 6/1
DSP 6 ne 1 mjet bukurie per depilim dhe masazh fytyres me bateri te rikarikueshme
Koke me prerje si brisk
Koka hiqet dhe mund te lahet
Dimension i produktit 50mm x 160mm

Transport i Shpejtë
28 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 20 €

DSP Makineri dylli F-7004

Makineri dylli DSP F-7004
Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. Ndihmon ne pjese te ndryshme te trupit.
Ka temperature konstante dhe mban dyll deri ne 2700 ml.

Transport i Shpejtë
20 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 8 €

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA
Xheli eshte nje hidratues fantastik.
Perdoret per skalpin dhe floket.
Xheli përdoret çdo dite duke e mbajtur lekuren te re, rrezatuese dhe te qete

Transport i Shpejtë
8 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 €

HEMANI VAJ ARGANI MULTIFUNKSIONAL 30ml

HEMANI VAJ ARGANI 30mlVetite rigjeneruese te vajit te Arganit e bejne ate nje prej vajrave me te perdorur ne produktet per kujdesin ndaj lekures, flokeve si edhe per problemeve te ndryshme shendetesore.
Perdoret per:
1. AKNET
2. HIDRATUES
3. TONIK
4. STRIJAT
5. ANTIRRUDHE
6. STRIJAT
7. THONJTE

Transport i Shpejtë
4 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 12 €

INDUS VALLEY VAJ ESENCIAL PISHE I PARAFINUAR 15ml

Vaji i pishes vepron si një agjent anti-viral
Trajton infeksionet urinare
Lekuren e thate
Ul nivelin e aciditetit duke larguar mukusin e akumuluar ne organizem.

Transport i Shpejtë
12 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 5 €

PN Vaji Organik të Safronit per forcimin e sistemin qendror 30 ml

1- Vepron për forcimin e sistemit qendror nervor. 2- Mjekon sëmundjet e organit tretës, lehtëson nxjerrjen e gazrave dhe në të njëjtën kohë ndalon oreksin duke ndihmuar në mbajtjen e dietës dhe për uljen e peshës. Gjithashtu përdoret për qetësimin e dhembjeve të stomakut dhe për lagimin e krimbave të zorrëve.

Transport i Shpejtë
5 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 8 €

PN vaj organik i fares se zeze mbrojtes natyral 125 ml

Vaj Organik i Fares se Zeze eshte pergatitur me metoden e ftohte dhe sipas kushteve te rrepta laboratorike shendetesore gjermane,me qellim qe te ruaj elementet e saj natyrale,pa ndonje ndryshim ne strukturen e saj kimike.

Transport i Shpejtë
8 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 8 €

PUDER FENUGREEK PER ZGJATJEN E FLOKEVE (PUDER METHI)

Pluhur methi nga Hemani cudiberes
Konsiderohet si insulina natyrale qe ul sasine e sheqerit ne gjak
Perdoret per problemet kardiovaskulare, artritin, astmen, per te permiresuar tretjen, per te rritur libidon dhe potencen mashkullore
Perdoret per trajtimin e zbokthit dhe zgjatjen e flokeve

Transport i Shpejtë
8 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 14 €

SHAFRAN IRANI PISTIL 1gr

Shafran nga Irani
1. Mbron kunder Kancerit 
2. Ndihmon ne te mesuarit dhe forcon kujtesen
3. Trajton semundjen e Parkinsonit, humbjes se kujteses dhe inflamacionit
4. Trajton pubertetin e vonuar
Per me shume pershkrim lexoni me poshte

Transport i Shpejtë
14 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Garcinia Cambogia
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 34 €

Garcinia Cambogia

GARCINIA CAMBOGIA - FRUTI QE SHKRIN DHJAMIN E BARKUT DHE JU DOBËSON NË KOHË REKORD
Transport i Shpejtë
34 €
Disponueshmëri: Ka Gjendje