Tv i harkuar Haier 55 Smart Tv 4K UHD Android
  • Tv i harkuar Haier 55 Smart Tv 4K UHD Android
  • Tv i harkuar Haier 55 Smart Tv 4K UHD Android

Tv i harkuar Haier 55 Smart Tv 4K UHD Android

TV HAIER 55 SMART TV 4K UHD CURVED ANDROID

119 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Përjetoni argëtimin tuaj në një mënyrë krejt të re me këtë televizor 55-inch të harkuar nga Haier.
Ky ekran i mrekullueshëm ju lejon të shijoni fushën e shfaqjes së fotografisë ultra të definicionit 4K.

Me katër herë detaje si Full HD 1080p, do të shihni imazhe të mprehta dhe një gamë më të gjallë ngjyrash.
A/V ju lejon të lidhni kompjuterat, USB, kufjet dhe shumë opsione argëtimi.
Më e mira nga të gjitha, ky televizor është ENERGY STAR® Certified, që do të thotë që ekrani i gjërë dhe i ndriçuar i LED nuk do t'ju kushtojë më shumë tek fatura juaj e energjisë sesa shumica e televizorëve të tjerë në klasën e saj.

Dimensionet Gjerësia: 54,3 "(137,9 cm)
Lartësia: 34,2" (86,9 cm)
Thellësia: 7,5 "(19,1 cm)
Dizajni: Kabineti
Ngjyra: zezë
Gjerësia: Më pak se 0,5"

LE55Q6500UA
2 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: