VAJ AVOKADO 100% PURO 50ml
  • VAJ AVOKADO 100% PURO 50ml

VAJ AVOKADO 100% PURO 50ml

Vaj avokado
Disa nga dobite e tij jane:
- Hidraton dhe ushqen lekuren.
- Minimizon rrudhat. 
- Ndihmon ne largimin e akneve dhe pucrrave te moshes. 
- Trajton ekzemen dhe psoriazen.
- Minimizon poret dhe ndihmon ne largimin e njollave.
- Ndihmon ne zgjatjen e shpejte te flokeve

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 550 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaji Avokados është i një cilësie të lartë, 100% puro dhe i garantuar.
Vaji i Avokados përftohet nga shtrydhja e frutit të avokados dhe njihet për dobitë e tij të shumta për bukurinë dhe shëndetin.
Ai është një antioksidant i fuqishëm dhe një burim i pasur lëndësh ushqyese.
Vaji i avokados është i pasur me acide yndyrore, vitaminat A, B, C, D dhe E si dhe kalium, të cilat janë thelbësore për parandalimin e rrudhave në lëkurë dhe mbrojtjen e saj nga rrezet e dëmshme të diellit UV.
Vaji i Avokados është ideal veçanërisht për lëkura të thata, të dehidratuara dhe të ndjeshme, përthithet lehtë nga lëkura dhe nuk i bllokon poret.
Disa nga dobitë e tij janë:
- Hidraton dhe ushqen lëkurën.
- Minimizon rrudhat.
- Ndihmon në largimin e akneve dhe puçrrave të moshës.
- Trajton ekzemën dhe psoriazën.
- Minimizon poret dhe ndihmon në largimin e njollave.
- Ndihmon në zgjatjen e shpejtë të flokëve.
- Trajton flokët e djegur dhe bashkon majat dyshe.
Të gjitha produktet e kompanisë Jardin D`Oleane janë të çertifikuara dhe i nënshtrohen testit laboratorik.
Për të siguruar cilësinë më të lartë në nivel botëror, për nxjerrjen e vajrave, përdor teknologjinë më të fundit me presim të ftohtë.

3760200180380
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: