VAJ I FARES SE ZEZE 100ml
  • VAJ I FARES SE ZEZE 100ml
  • VAJ I FARES SE ZEZE 100ml

VAJ I FARES SE ZEZE PER PROBLEME SHENDETESORE 100ml

1. Lufton gripin dhe temperaturen 
2. Permireson shendetin e zemres
3. Lufton infeksionet fungale
4. Zvogelon alergjite
5. Trajton infeksionet e sinuseve
6. Trajton kollen e thate
7. Trajton astmem
8. Hidratues i mire i lekures
9. Ka veti anti- plakje
10. Lehteson fryrjet e zorreve 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 100 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaji i Farës së Zezë Shërim për çdo Sëmundje
Fara e zezë, e mirënjohur edhe si “eliksiri i jetës”, gjen përdorim të gjerë prej mijra shekujsh dhe njihet për fuqitë e jashtëzakonshme shëndetsore që posedon.
Vaji i fares së zezë është 100% natural dhe prodhohet nga cilësia më e lartë e farës së zezë duke përdor teknologjinë më të fundit me presim të ftohtë.
1. Lufton gripin dhe temperaturën. 2. Përmirëson shëndetin e zemrës. 3. Lufton infeksionet fungale. 4. Zvogëlon alergjitë. 5. Trajton infeksionet e sinuseve. 6. Trajton kollën e thatë. 7. Trajton astmëm. 8. Hidratues i mire i lëkurës. 9. Ka veti anti- plakje. 10. Lehtëson fryrjet e zorëve. 11. Zvogëlon pezmatimin. 12. Pastron aknet. 13. Lehtëson dhimbjen e kyçeve. 14. Parandalon dhe trajton ngërçet muskulare dhe dhimbjet e barkut. 15. Përmirëson tretjen shëndetshëm. 16. Përmirëson memorjen. 17. Lehtëson dhimbjet e kokës. 18. Trajton të përzierat dhe të vjellat. 19. Pushon lemzën. 20. Trajton dhe parandalon rënien e parakohëshme të flokëve. 21. Ndihmon në trajtimin e hemoroideve. 22. Shëron kapsllëkun. 23. Përmirëson shëndetin riprodhues. 24. Shëron çibanët dhe gungat. 25. Ul presionin e lartë të gjakut. 26. Largon dhimbjet e dhëmbit. 27. Trajton pagjumësinë. 28. Parandalon kancerin e gjirit. 29. Ndihmon në rënien në peshë. 30. Trajton dhe parandalon diabetin. 31. Trajton infeksionet e mishrave të dhëmbëve. 32. Efektive në trajtimin e epilepsisë (krizave). 33. Ilaç natyral për lëndimet dhe dhimbjet e fytit. 34. Shëron dhe largon plagët. 35. Përmirëson shëndetin oral. 36. Hidraton mjekrën dhe ndihmon në rritjen e saj. 37. Trajton pickimet e bletëve. 38. Ndihmon në trajtimin e kancerit të stomakut. 39. Përmirëson shëndetin e veshkave. 40. Lehtëson dhimbjet e veshit. 41. Trajton psoriasin. 42. Pastron kraharorin dhe kongjestionet e sinozitit. 43. Përmirëson shikimin. 44. Efektive në heqjen e gurrëve të tëmthit. 45. Trajton infeksionet e veshkave. 46. Kuron krimbat e stomakut. 47. Trajton aneminë. 48. Trajton verdhëzën. 49. Rrit imunitetin. 50. Kuron të gjitha llojet e dhimbjeve të stomakut. 51. Efektiv në largimin e nishanëve. 52. Shëron buzët e plasaritura. 53. Qetëson dhimbjet e shpinës. 54. Qetëson dhimbjet muskulare. 55. Trajton infeksionet e fshikëzës urinare. 56. Ndalon gjakderdhjen nga hundët.

8964000774254
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: