Verë e gazuar pa alkool 0.0% - ARIEN dhe MACABEO
  • Verë e gazuar pa alkool 0.0% - ARIEN dhe MACABEO
  • Vere pa Alkool ARIEN dhe MACABEO
  • Vere pa Alkool ARIEN dhe MACABEO

Vere pa Alkool ARIEN dhe MACABEO

Një verë e gazuar 0.0% e shijshme jo-alkoolike me një erë karakteristike rrushi . Kjo verë e gazuar filtrohet në një mënyrë duke mos lënë gjurmë të alkoolit dhe për këtë arsye gjithashtu eshte e certifikuar Halal.  Me vreshtari Arien dhe Macabeo, me përzjedhje të rrushit më të mirë.Një verë perfekte me një shije origjinale.Kjo verë me gaz është e shijshme për t'u kombinuar me sallatë ose si një plotësues për ëmbëlsira.

1 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Një verë e gazuar 0.0% e shijshme jo-alkoolike me një erë karakteristike rrushi . Kjo verë e gazuar filtrohet në një mënyrë të veçantë duke mos lënë gjurmë të alkoolit dhe për këtë arsye gjithashtu eshte e certifikuar Halal.  Me vreshtari Arien dhe Macabeo, me përzjedhje të rrushit më të mirë.Një verë perfekte me një shije origjinale.
Kjo verë me gaz është e shijshme për t'u kombinuar me sallatë ose si një plotësues për ëmbëlsira. Brand Lussory Alcohol content 0,0 % Flavour Peach & Pear Specialty Halal Serving Temperature 6 °C Shelf-life after opening 3-4 days Country of origin Spain Nutritional values per 100 ML Energy 55 kCal / 231 Kj Fat 0 g of which saturated fatty acids 0 g Carbohydrates 13 g of which sugars 13 g Protein 0 g Salt < 0,1 g

SPARKLING
398 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

2 produkte të tjera në të njëjtën kategori: